Страхування житла з покриттям воєнних ризиків

Важливо

Страхування квартири є важливою та зручною практикою для всіх власників та винаймачів житла.

Зазвичай, в договорах страхування майна, все, що пов’язано з військовими ризиками та збитками від воєнних дій, є виключенням. 

Застрахувати майно з ПОКРИТТЯМ ВОЄННИХ РИЗИКІВ можливо по спеціальній програмі:

Що входить в спеціальну програму страхування?

 

 • ВОЄННІ РИЗИКИ
 • Бій скла
 • Побутові ризики
 • Стихійні лиха
 • Протиправні дії
 • Пошкодження майна сусідів

 


Що таке воєнні ризики?

• Падіння ракет, БПЛА, дронів та/або їх уламків;

• Вибух боєприпасів, мін, бомб;

• Вплив інших знарядь та засобів війни, крім ядерної, біологічної, хімічної зброї;Головна особливість

Пропонована нами програма страхування містить стандартний перелік страхових подій, пов'язаних з житлом, і ПОКРИВАЄ страхові випадки, що виникнуть у зв'язку з ВОЄННИМИ РИЗИКАМИ.

Договір починає діяти через 10 днів після його оформлення. 

На що слід звернути увагу

 • Можна застрахувати Вашу квартриру, дачу або заміський будинок;
 • Також можна застрахувати житло, що вам не належить (наприклад, орендоване помешкання);
 • Договір має електронну форму, підписання дистанційне, оплата дистанційна;
 • Огляд помешкання перед оформленням страхування не проводиться;
 • Франшиза за випадком - 1 000,00 грн.

Вартість страхування на рік та страхові суми (ліміти), грн.

 

Страхова сума (ліміт) по майну,

грн. 

 

Страхова сума (ліміт) по відповідальності,

грн.

Вартість договору на рік, грн. 
Конструктив, оздоблення та коммунікації Вміст (рухоме майно) Загальна
87 500 37 500 125 000 25 000 1 351
175 000 75 000 250 000 250 000 2 235
350 000 150 000 500 000 500 000 4 065
490 000  210 000 700 000 700 000 5 397
700 000  300 000 1 000 000 1 000 000 7 300
1 400 000  600 000 2 000 000 2 000 000 13 480

Страховий партнер: СК ІНГО.

Страховий продукт:  КВАРТИРА ЕКСПРЕС. 

Виключення: АР Крим; Дніпропетровська область; Донецька область; Запорізька область; Луганська область; Миколаївська область; Сумська область; Харківська область; Херсонська область; Чернігівська область/Корюківський район; Чернігівська область/Новгород-Сіверський район; Чернігівська область/Чернігівський район крім м.Чернігів.

Анкета для підготовки договору страхування

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.


Або, якщо на заповнювання немає часу чи незручно, просто відправте нам адресу помешкання, зображення паспорта та ІПН, напишіть номер телефону та електронну адресу - і ми все зробимо за Вас :-)Часті питання від клієнтів та відповіді на них

Яким чином проводиться оцінка застрахованого майна?

Хто це робить, на якому етапі, за чий рахунок і скільки часу може зайняти (якщо на етапі настанні страхового випадку)?

При страхуванні саме по цій програму, оцінка не проводиться, виплата страхового відшкодування відбувається в лімітах, що зазначені в договорі страхування. Якщо запропонований страховий продукт зі стандартними страховими сумами (лімітами) не влаштовує, існує можливість індивідуальних умов страхування. В такому випадку проводиться огляд майна незалежним сертифікованим експертом за рахунок страхової компанії, в разі настання страхового випадку і після заяви Страхувальника протягом 10 робочих днів.

В умовах страхування сказано, що ціни на ремонт будинку беруться звичайні, середньоринкові. Питання: яким чином все ж таки визначається ціна робіт і матеріалів (якийсь сайт дивимось, першого ліпшого будівельника просимо прорахувати, чи як)? І які документи будуть достатніми від виконавця, для підтвердження понесених витрат?

Оцінку робить незалежний сертифікований експерт, за методикою, що прийнята в страхуванні, кошторис на виконання відновлювальних робіт буде зроблено на підставі такого розрахунку. 

 

Які документи необхідно надати у випадку падіння уламків ракети? По іншим страховим випадкам там чіткі переліки документів описані, а по військовим - нічого. 

У випадку з військовими ризиками – викликається поліція, яка фіксує пошкодження та відкриває карну справу за статтєю порушення звичаїв та правил війни. Треба потім взяти в поліції  витяг з  Єдиного реєстру досудових (ЄРДР). Це буде основний документ доказу страхового випадку з військовими ризиками. Інші документи - як зазвичай в страхуванні майна.

Якщо квартира постраждала у сусідньому під'їзді  та повибивало всі вікна, та частину стіни, як це буде рахуватись, якщо, наприклад, проведення комунікацій, проводки  завязано на всьому будинку. Як буде рахуватись по комунікації? З установкою чи просто труби? Буде на оздоблення знос? 

Рахувати все буде незалежна експертиза. Є затверджені на законодавчому рівні методики і алгоритми розрахунку. На оздоблення знос не нараховується. знос тільки на вміст.

Питання по вікнам: покривається тільки вартість вікон? Або покривається з установкою? Чи є знос по вікнам?

Вікна окремо не є об’єктом страхування. Вони входять в формулювання Оздоблення. Оздоблення - внутрішній ремонт квартири, а саме: постійне покриття стін, стелі та підлоги, внутрішні перегородки, зовнішні та внутрішні вікна та двері, балконні блоки,  незнімні частини конструкцій та предмети інтер’єру (карнизи, світильники, сантехніка, вбудовані меблі тощо); скляні частини внутрішніх та зовнішніх вікон та дверей, балконних блоків, балкону та лоджії, віконні, дверні, балконні рами, рами лоджії та інші обрамлення, у які закріплене таке скло. Виходячи з цього, відшкодуванню підлягає не тільки вартість самих вікон, а і установки. Знос нараховується на Вміст, а не на Оздоблення. 

Чи покриваються наступні кейси:

- Військове пошкодження прямим влучанням;

- Влучання в іншу квартиру, що спричинило аварію в застрахованій (потоп, пожежа);

- Влучання в іншу квартиру, що спричинило неможливість жити в будинку.

Військове пошкодження прямим влучанням. - так.

Влучання в іншу квартиру, що спричинило аварію в застрахованій (потоп, пожежа) - так, якщо пошкодження в застрахованій квартирі є і зафіксовані, оцінені розміри пошкоджень.

Влучання в іншу квартиру, що спричинило неможливість жити в будинку - факт визнання будинку непридатним для проживання має бути визнаний експертизою. Тільки тоді подія буде розглядатися як страхова.