Купити програму міжнародного страхування від критичних захворювань від FURTHER та СГ ОБЕРІГ

На цій сторінці Ви маєте змогу оформити страховий захист на випадок лікування критичних захворювань в кращих медичних центрах за кордоном.


Якщо хтось може бути на 100% впевненим в своєму здоров'ї,

якщо існує така людина,

то, можливо, цій людині і не потрібно мати страховку.


Як це зробити?

Крок 1

Визначитись з програмою.

Або базова - ОНКОЛОГІЯ або повна - РОЗШИРЕНА.

Ціна - в залежності від віку.

 

Крок 2

Заповнити опитувальник.

Це неважко зробити  за допомогою форми на цьому сайті. Уважно зазначте все, що треба.

 

Крок 3

Сплатити рахунок он-лайн та надати нам підтвердження.

Оплата здійснюється на рахунок СГ ОБЕРІГ.

 

Крок 4

Отримати договір страхування, підписати свій екземпляр та надати нам. Зазвичай, це Нова Пошта за наш рахунок.

 Що це за страховка?

Перевірка здоров’я може дати невтішні результати. При своєчасному проведенні досліджень, для досягнення успіху в лікуванні, дуже важливо якомога швидше потрапити до кращого лікаря, а оптимально - до найкращого лікаря в світі.

На такі випадки треба мати спеціальну страховку. Страховку по всесвітній страховій програмі. Ми пропонуємо програму добровільного медичного страхування від FURTHER. Одним з представників цієї програми в Україні є СГ ОБЕРІГ. Партнер страховика - FURTHER Underwriting International SLU - компанія, що організовує медичні послуги за Договором страхування: «Друга медична думка» і «Медичний консьєрж-сервіс».

* Раніше ця програма мала назву BEST DOCTORS

 

«Друга медична думка» (The Second Medical Opinion service) - відповідає за виконання умов, щодо передбаченої програми захворювань / станів. Послуга передбачає підготовку письмового висновку, заснованого на зборі і детальному вивченні історії хвороби пацієнта лікарем експертом. Медичний консьєрж-сервіс: послуга FURTHER по організації заходів, пов'язаних з лікуванням фізичної особи по підтвердженим страховим випадкам. Послуга передбачає контроль за ходом лікування і допомогу в організації поїздок і проживання для застрахованої особи та його супроводжуючого.Страхова програма від FURTHER та СГ ОБЕРІГ

гарантує свій захист там,

де програма ДМС вже нічого зробити не здатна.


Яка відмінність від ДМС?

В більшості договорів Добровільного медичного страхування (ДМС) саме онкологічні захворювання не підлягають компенсації за лікування, в кращому випадку - один курс діагностики та лікування в Україні. Взагалі, всі лікувальні процедури за договорами ДМС здійснюються виключно в Україні. Тому, пропонована нами програма страхування є кращим доповненням для власників полісів ДМС. Лікування буде тривати стільки, скільки треба для одужання та здійснюватиметься там, де це найбільш ефективно.

Як працює страховка?

У разі необхідності, при появі перших документальних підтверджень настання страхового випадку (результати досліджень, аналізів та консультацій) необхідно зателефонувати до контакт-центру Страховика. Це звернення стане точкою відліку на шляху до одужання.

 

Підготовчий етап.

 

Ваше звернення буде зафіксоване, та протягом короткого терміну до Вас зателефонує представник контакт-центру FURTHER для проведення першого інтерв’ю з метою узгодження головних деталей. Можете бути впевнені, Ваша розмова буде зрозумілою. Ви також узгодите перелік медичної документації та метод її найшвидшого та найнадійнішого передавання до штаб-квартири FURTHER у Мадриді.

Не більше ніж через 10 днів, Ви отримаєте висновки та результати «Другої медичної думки» від лікаря, що є на думку FURTHER найкращим фахівцем вузького профілю за саме Вашим випадком. Повірте, це буде дійсно найкращий спеціаліст з однієї з провідних європейських клінік.

Вам буде надана пропозиція де саме, в якому місті, в якій клініці чекає потрібний фахівець.

 

Отже, настав час для прийняття рішення. Ви обираєте час та місце проведення лікування, FURTHER узгоджує деталі Вашої подорожі, перебування та побуту.

 

Лікувальний етап.

 

Вам буде потрібно пройти курс лікування, що буде розроблений індивідуально. Виконуйте всі настанови лікаря та будьте впевнені в одужанні.

 

Реабілітаційний етап.

 

Після покращення Вашого стану, FURTHER організує доставку Вас додому.

Проходьте реабілітацію та одужуйте.

У разі необхідності, пройдіть курс відновлювального лікування за призначенням лікаря.

 

Будьте здорові!

 

Чи надійна ця страховка?

Для оплати всіх витрат на лікування і реабілітацію діє страхова програма, розроблена компанією FURTHER. Гарантом фінансової надійності страхової програми виступає один зі світових лідерів перестрахувального ринку Arch Re.

Таким чином, спільна продуктивна праця з одного боку медиків та з іншого спеціалістів з фінансів та страхування дозволила створити такий унікальний продукт, як цей.

 

Так як практично вся сума платежу за страхову програму відразу надходить перестрахувальникові, вся фінансова відповідальність покладається також на нього. Цим досягається абсолютна надійність фінансування страхової програми.


Результати страхової програми в Україні:

Програма сплатила за лікування українських пацієнтів вже більше 1 мільйона євро.

 

Діагноз Виплата, Євро
Рак матки  91 216
Рак шийки матки 17 522
Рак яєчнику  110 613
Рак молочної залози 325 418
Рак бронхів та легенів 308 846
Рак шлунку 130 731
Рак матки 105 958
Рак сечового міхуру 130 731